Ciekawostki marketingowe
artykuły z 2021 roku

Zapisz się do newslettera!

8 sierpień 2021

Jak pozycja w google przekłada się na zyski

Dla wielu właścicieli małych i średnich firm, posiadanie ładnej strony internetowej jest spełnieniem wszelkich aspiracji w zakresie marketingu online. Tymczasem, cóż warta jest piękna strona, która widnieje dopiero na 20-tej pozycji w googlach po wpisaniu typowych fraz dla Twojej branży? Znikoma ilość potencjalnych klientów kiedykolwiek trafi na taką stronę. W artykule dowiesz się jak ważna jest poprawna optymalizacja strony www pod kątem wyszukiwarki google i ile być może tracisz, nie zwracając na to uwagę.
Przeczytaj całość

22 lipiec 2021

Sprawdź swoją stronę!

Aby w bardzo szybki sposób poprawić jakość naszej strony w wyszukiwace google, wystarczy skorzystać z prostego, darmowego narzędzia od Google, które przeanalizuje strone i poda kilka jasnych wskazówek co należy zrobić, aby strona lepiej się ideksowała, przez co była lepiej widoczna w Internecie, a co za tym idzie - aby generowała więcej klientów dla Twojej firmy.
Przeczytaj całość

10 czerwiec 2021

Najczęstsze błędy na firmowym Fanpagu

Facebook jest jedną na najczęśniej odwiedzanych witryn w Polskim Internecie. Nie dziwne więc, iż wielu przedsiębiorców uważa, iż obecność tam jest konieczna. Niestety, z moich obserwacji wynika, iż zdecydowana większość firm robi to źle, do tego stopnia, iż nieraz lepiej byłoby aby nie mieli oni swojego fanpaga wcale. W tym krótkim artykule opiszę 10 najczęstszych błędów popełnanich przy prowadzeniu fanpaga.
Przeczytaj całość

7 kwiecień 2021

Szybki sposób na dobrą widoczność w googlach

Zdecydowana większość firm w Polsce nie docenia tej bardzo prostej i w całości bezpłatnej metody, dzięki której ich widoczność w Internecie może wzrosność wielokrotnie w przeciągu zaledwie kilku tygodni. Tą metodą jest użycie usługi googla o nazwie...
Przeczytaj całość

Studia przypadku z 2020 roku

12 listopad 2020

Skuteczna promocja obiektu noclegowego

Przeczytaj, jak dobra strona www w połączeniu z niedrogą reklamą w google przyniosła wielotysięczne zyski właścicielce obiektów noclegowych na Mazurach.
Przeczytaj całość

7 września 2020

Niezwykły zwrot z inwestycji w marketing

Historia atrakcji turystycznej, która dzięki skutecznej promocji na facebooku zdołała zyskać tydzień w tydzień setki a nawet tysiące nowych gości.
Przeczytaj całość

22 sierpień 2020

Kampania google adwords dająca wielkie korzyści

Dość ciekawe zastosowanie google adwords przyniosła temu klientowi pięciokrotną optymalizację kosztu pozyskania klientów!
Przeczytaj całość

31 lipiec 2020

Efektywna promocja nowopowstałej firmy

Pakiet działań marketingowych pozwolił tej młodej firmie już od pierwszego dnia zyskać licznych klientów i utrzymać ten stan przez cały czas. Skrócili oni dzięki temu żmudny okres rozruchu do minimum
Przeczytaj całość

Zapisując się do newslettera
w dniach od 11 do 24 sierpnia 2021 bierzesz udziła
w losowaniu nagrody wartej 1999zł!

Regulamin konkursu

1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby dorosłe, zdolne do czynności prawnych.
2. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w losowaniu 25 sierpnia 2021 roku. Zwycięzca zostanie poinformowany o tym poprzez e-mail. Nie podjęcie nagrody w przeciągu 3 dni powoduje jej przepadnięcie.
3. Aby wziąć udział w losowaniu należy polubić fanpage https://www.facebook.com/blueoceanmarketingagency , a także wpisać poprawny adres e-mail w formularzu poniżej.
4. Jedna osoba może wpisać tylko 1 adres e-mail.
5. W konkursie wziąć może udział maksymalnie 1000 osób, w momencie osiągnięcia tej liczby konkurs zostanie przerwany i odbędzie się losowanie zwycięzcy.

Weź udział w konkursie!
Zapisz się do newslettera!