Temat: promocja nowo otwartego serwisu rowerowego

Realizacja: czerwiec – lipiec 2020
Zwrot z inwestycji w reklamę: 100% w 2 miesiące

(całość kosztów, poniesionych na pakiet promocyjny zwrócił się w pierwsze 2 miesiąc)

Dwóch młodych pasjonatów kolarstwa postanowiło otworzyć serwis rowerowy w Dębicy – mieście z 50 000 mieszkańców. Przed rozpoczęciem działalności, zamówili w Agencji Marketingowej Błękitny Ocean „pakiet startowy”, to znaczy wykonanie zdjęć reklamowych, stworzenie strony www, kampanię promocyjną na facebooku oraz kampanię promocyjną w wyszukiwarce google. Zgodnie z umowę, wywiązaliśmy się terminowo z realizacją zaplanowanych usług, tak że w dniu otwarcia klient miał gotową stronę www i przygotowane kampanie promocyjne.

Kampania na facebooku poinformała lokalną społeczność rowerzystów o nowo otwartym serwisie i od razy zaowocowało to licznymi polubieniami fanpaga oraz klientami, którzy zgłosili się po usługi. Natomiast stale działająca kampania promocyjna w google, powoduje, że każdy w powiecie dębickim, kto poszukuje serwisu rowerowego z łatwością trafia na stronę www.bikechill.pl i nawiązuje kontakt z właścicielami.

W efekcie przeprowadzonych działań, młoda firma od samego początku miała ręce pełne roboty, co napędza jej dalszy rozwój i pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość.
Chcielibyśmy podobnym sukcesem cieszyć się razem z Tobą!

Zadzwoń teraz!